Rules diff (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Count
ku: ژمارە

en: Line
ku: هێڵ

en: Order
ku: ڕیز
