Rules diff (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Count
lt: Skaičius

en: Line
lt: Eilutė

en: Order
lt: Tvarka
