Rules diff (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Count
lv: Skaits

en: Line
lv: Līnija

en: Order
lv: Secība

en: Diff
lv: Izmaiņas
