Rules diff (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Order
mn: Дараалал
