Rules diff (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Name
mr: नाव

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Line
mr: रेषा
