Rules diff (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Count
my: ရေတွက်
