Rules diff (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Remove
no: Fjern

en: Name
no: Navn

en: Add
no: Legg til

en: Count
no: Antall

en: Line
no: Linje

en: Order
no: Rekkefølge

en: Diff
no: Forskjell
