Rules diff (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Count
nl: Aantal

en: Line
nl: Lijn

en: Order
nl: Volgorde

en: Difference
nl: Verschil

en: Differences
nl: Verschillen
