Rules diff (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Count
pl: Liczba

en: Line
pl: Linia

en: Order
pl: Kolejność

en: Difference
pl: Różnica
