Rules diff (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: Count
fa: شمارش

en: Order
fa: سفارش
