Rules diff (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Count
ps: شمیر

en: Order
ps: اوډون
