Rules diff (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Remove
pt: Remover

en: Name
pt: Nome

en: Add
pt: Adicionar

en: Count
pt: Contagem

en: Order
pt: Ordem
