Rules diff (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Count
ro: Contor

en: Line
ro: Linie

en: Order
ro: Comandă
