Rules diff (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Name
ru: Название

en: Add
ru: Добавить

en: Count
ru: Количество

en: Line
ru: Линия

en: Order
ru: Порядок
