Rules diff (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Name
si: නම

en: Count
si: එකතුව

en: Order
si: පිලිවෙල
