Rules diff (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Count
sk: Počet

en: Line
sk: Riadok

en: Order
sk: Poradie

en: Diff
sk: Rozdiel
