Rules diff (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Count
sl: Število

en: Line
sl: Vrstica

en: Order
sl: Vrstni red
