Rules diff (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Count
sv: Antal

en: Line
sv: Rad

en: Order
sv: Ordning

en: Diff
sv: Skillnad

en: Difference
sv: Skillnad
