Rules diff (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు

en: Count
te: లెక్క

en: Order
te: క్రమం
