Rules diff (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Remove
tr: Kaldır

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: Count
tr: Sayaç

en: Line
tr: Hat

en: Order
tr: Sıralama
