Rules diff (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Order
ug: تەرتىبى
