Rules diff (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Remove
uk: Вилучити

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add
uk: Додати

en: Count
uk: Лічильник

en: Line
uk: Рядок

en: Order
uk: Послідовність

en: Property name
uk: Назва властивості

en: Diff
uk: Різниця

en: Difference
uk: Різниця

en: Differences
uk: Відмінності
