Rules diff (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: Count
vi: Số lượng

en: Line
vi: Dòng

en: Order
vi: Thứ tự

en: Diff
vi: Khác biệt
