Rules diff (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: Count
ar: العدد

en: Line
ar: السطر

en: Order
ar: الترتيب

en: Diff
ar: الفروقات (Diff)
