Rules diff (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Count
cs: Počet

en: Line
cs: Řádek
