Rules diff (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Type
de: Typ

en: Remove
de: Entfernen

en: Add
de: Hinzufügen

en: Count
de: Anzahl

en: Line
de: Zeile

en: Order
de: Reihenfolge

en: Property name
de: Eigenschaftsname

en: Difference
de: Unterschied

en: Differences
de: Unterschiede
