Rules diff (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Remove
es: Eliminar

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: Count
es: Número

en: Line
es: Línea

en: Order
es: Pedido

en: Diff
es: Diferencias
