Rules diff (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Count
hy: քանակ
