Rules diff (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Remove
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Count
id: Jumlah

en: Line
id: Baris

en: Order
id: Urutan
