Rules diff (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Remove
ja: 削除

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Count
ja: カウント

en: Line
ja: 行

en: Order
ja: オーダー

en: Diff
ja: 差分
