Rules diff (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Line
ne: रेखा
