Rules diff (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Name
oc: Nom

en: Add
oc: Apondre

en: Count
oc: Descompte

en: Line
oc: Linha

en: Order
oc: Òrdre
