Rules diff (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Line
ta: வரி

en: Order
ta: வரிசை
