Rules diff (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Count
th: จำนวน

en: Order
th: เรียงตาม
