Rules download (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Filename
da: Filnavn

en: Rules
da: Regler

en: Drupal path
da: Drupal-sti

en: File directory
da: Filmappe

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
da: Vælg hvor filerne skal gemmes. Privat lagring har højere omkostninger end offentlige filer, men gør det muligt at begrænse adgangen til filer i dette felt.
