Rules download (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Rules
fi: Säännöt

en: Drupal path
fi: Drupal-polku

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.
