Rules download (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Rules
nl: Regels

en: Drupal path
nl: Drupal-pad

en: File directory
nl: Map

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.
