EFQ Rules (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Age
ca: Temps

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Field
ca: Camp

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Length
ca: Llargada

en: Continue
ca: Continua

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Fields
ca: Camps

en: Count
ca: Quantitat

en: Start
ca: Inici

en: Operator
ca: Operador

en: Rules
ca: Regles

en: Key
ca: Clau

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Column
ca: Columna

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Direction
ca: Direcció

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: The field name.
ca: El nom del camp.
