EFQ Rules (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Age
cy: Oed

en: Field
cy: Maes

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Continue
cy: Parhau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Start
cy: Dechrau

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Key
cy: Allwedd

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Column
cy: Colofn

en: Direction
cy: Cyfeiriad
