EFQ Rules (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Field
eo: Kampo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Rules
eo: Reguloj

en: Deleted
eo: Forigita

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Direction
eo: Direkto

en: Bundle
eo: Fasko
