EFQ Rules (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Age
fa: سن

en: Tag
fa: برچسب

en: Field
fa: فیلد

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Length
fa: طول

en: Continue
fa: ادامه

en: Revision ID
fa: شناسه نسخه

en: Fields
fa: فیلدها

en: Count
fa: شمارش

en: Start
fa: شروع

en: Operator
fa: عملگر

en: Rules
fa: قوانین

en: Key
fa: کلید

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Column
fa: ستون

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Direction
fa: جهت

en: Bundle
fa: بسته

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Reload form
fa: بارگذاری مجدد فرم
