EFQ Rules (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Age
fi: Ikä

en: Tag
fi: Tagi

en: Field
fi: Kenttä

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Length
fi: Pituus

en: Continue
fi: Jatka

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Fields
fi: Kentät

en: Count
fi: Laskuri

en: Start
fi: Alkaa

en: Operator
fi: Operaattori

en: Rules
fi: Säännöt

en: Key
fi: Avain

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Column
fi: Palsta

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Direction
fi: Suunta

en: Bundle
fi: Paketti

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Reload form
fi: Uudelleenlataa lomake

en: The field name.
fi: Kentän nimi.
