EFQ Rules (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Age
is: Aldur

en: Field
is: Svæði

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Length
is: Lengd

en: Continue
is: Halda áfram

en: Fields
is: Svæði

en: Start
is: Hefst

en: Rules
is: Reglur

en: Column
is: Dálkur

en: Direction
is: Stefna
