EFQ Rules (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Continue
ps: دوام

en: Count
ps: شمیر

en: Key
ps: کيلی

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Column
ps: ستن

en: Bundle
ps: بنډل
