EFQ Rules (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Age
uk: Вік

en: Tag
uk: Теґ

en: Field
uk: Поле

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Length
uk: Довжина

en: Continue
uk: Продовжити

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Fields
uk: Поля

en: Count
uk: Лічильник

en: Start
uk: Початок

en: Operator
uk: Оператор

en: Rules
uk: Правила

en: Key
uk: Ключ

en: Deleted
uk: Видалено

en: Object
uk: Об'єкт

en: Column
uk: Колонка

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Direction
uk: Напрям

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Reload form
uk: Оновити форму

en: The field name.
uk: Назва цього поля.
