EFQ Rules (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Age
ar: العمر

en: Tag
ar: وسم

en: Field
ar: الحقل

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Length
ar: الطول

en: Continue
ar: متابعة

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Fields
ar: الحقول

en: Count
ar: العدد

en: Start
ar: البداية

en: Operator
ar: العامل

en: Key
ar: المفتاح

en: Deleted
ar: محذوف

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Direction
ar: الاتجاه

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Reload form
ar: إعادة تحميل الاستمارة
