EFQ Rules (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Field
ast: Campu

en: Continue
ast: Siguir

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Count
ast: Cuenta

en: Key
ast: Llave

en: Deleted
ast: Desaniciáu
