EFQ Rules (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Tag
az: Teq

en: Field
az: Sahə

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Length
az: Uzunluq

en: Continue
az: Davam et

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Fields
az: Sahələr

en: Count
az: Say

en: Key
az: Açar

en: Deleted
az: Silindi

en: Column
az: Sütun

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Direction
az: İstiqamət

en: Bundle
az: Paket
