EFQ Rules (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Age
el: Ηλικία

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Field
el: Πεδίο

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Length
el: Μήκος

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Fields
el: Πεδία

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Start
el: Αρχή

en: Operator
el: Τελεστής

en: Key
el: Κλειδί

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Column
el: Στήλη

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Entity ID
el: ID οντότητας
