EFQ Rules (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Value
es: Valor

en: Age
es: Edad

en: Tag
es: Etiqueta

en: Field
es: Campo

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Length
es: Longitud

en: Continue
es: Continuar

en: Revision ID
es: ID de revisión

en: Fields
es: Campos

en: Count
es: Número

en: Start
es: Comienzo

en: Operator
es: Operador

en: Rules
es: Reglas

en: Key
es: Clave

en: Deleted
es: Eliminado

en: Object
es: Objeto

en: Column
es: Columna

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Direction
es: Dirección

en: Bundle
es: Paquete

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: Reload form
es: Recargar formulario

en: The field name.
es: El nombre del campo.
